УКР

ENG

Портал української книги

Реклама
Книжковий ринок України

Загальна інформація
Мовою статистики
Аналітика
Законодавство
Український підручник
Бестселери

Інструменти

Галузева періодика
Інформаційні технології
Маркетингові інструменти
Консультації
Книжкові тендери
Бібліотека (документи)
Корисні ресурси
Видання для фахівців видавничої справи
Поліграфічні послуги
Copyright International Agency: послуги авторам та видавництвам
Програмне забезпечення

Новини та події

Новини книжкового ринку
Форум Видавців 2013
Огляд преси
Прес-релізи компаній
Календар книжкової індустрії
Нові книги
Події
Ініціативи книжкового ринку
УАВК: листування з владою
Літературно-критичний журнал «Київська Русь»

Діловий досвід

Міжнародний досвід

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів
Колонка експерта
Опитування
Новини
Книжковий магазин "Власна справа"

  Опитування  
Книгам якою мовою Ви віддаєте перевагу?







  Пiдписатися  


bigmir)net TOP 100
Rambler's Top100

Книготоргівля

КниготоргівляПоставити питання

Оподаткування операції з купівлі товару на умовах товарного кредиту



Підприємство — платник ПДВ купує в резидента товари на умовах товарного кредиту. Як потрібно оподаткувати таку операцію?

Купівля-продаж на умовах товарного кредиту означає, що право власності на товари (результати робіт, послуг) переходить до покупця (замовника) в момент підписання договору або в той момент, коли такий покупець (замовник) фізично отримує товари (роботи, послуги), незалежно від того, коли він за них сплатив. За таке відстрочення сплати продавець нараховує покупцеві певні відсотки.

Зобов'язання з ПДВ в підприємства-продавця виникають відразу після передачі товарів покупцеві. Податок на додану вартість потрібно сплачувати не тільки з договірної вартості товару, а й із суми відсотків за користування товарним кредитом.

Натомість підприємство-покупець має право на податковий кредит - від того моменту, коли одержить від підприємства-продавця податкову накладну.

Занотуйте: такий порядок визначено в пункті 1.11.2 статті 1 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (№ 283/97-ВР від 22 травня 1997 р., зі змінами), в пункті 7.4.1 статті 7 Закону України "Про податок на додану вартість" (№ 168/97 від 3 квітня 1997 р.).

Матеріал надано проектом "Е-ПОРАДНИК" Української Освітньої Програми Реформ (УОПР)

http://poradnyk.cure.org.ua/
http://www.cure.org.ua



НазадДо верху
 SHOP.VlasnaSprava.info 

Інтернет-магазин ділової книги "ВЛАСНА СПРАВА" рекомендує:


  Колонка експерта  

Українська книга стрімко летить у безвість наче славнозвісний потяг Хюндай

Нещодавно в одній з інформагенцій столиці відбулась прес-конференція, на якій провідні оператори вітчизняного книжного ринку разом з новим керівництвом Комітету культури та духовності України шукали рецепт виживання української книги, яка сьогодні знаходиться в стані агонії...




MATRA PROGRAMME,
NETHERLANDS MINISTRY
OF FOREIGN AFFAIRS
Технологічна підтримка Activemedia
Rambler's Top100