УКР

ENG

Портал української книги
Книжковий ринок України

Загальна інформація
Мовою статистики
Аналітика
Законодавство
Український підручник
Бестселери

Інструменти

Галузева періодика
Інформаційні технології
Маркетингові інструменти
Консультації
Книжкові тендери
Бібліотека (документи)
Корисні ресурси
Видання для фахівців видавничої справи
Поліграфічні послуги
Copyright International Agency: послуги авторам та видавництвам
Програмне забезпечення

Новини та події

Новини книжкового ринку
Форум Видавців 2011
Огляд преси
Прес-релізи компаній
Календар книжкової індустрії
Нові книги
Події
Ініціативи книжкового ринку
УАВК: листування з владою
Літературно-критичний журнал «Київська Русь»

Діловий досвід

Міжнародний досвід

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів
Колонка експерта
Опитування
Форум
Книжковий магазин "Власна справа"









Загальна інформація

Загальна інформаціяМовою статистикиАналітика
ЗаконодавствоУкраїнський підручникБестселери

Столичні книгарні проти чиновницької мафії

За 21 рік з моменту здобуття Україною Незалежності, завдяки завзятої руйнівної діяльності керманичів країни та муніципалітету Києва з обличчя столиці Європейської Держави поступово зникло 80 книгарень, що існували за часів Радянського Союзу. Сьогодні в столиці України не залишилось жодного спеціалізованого книжкового магазину та "Букініст".

Українська книга 2011: рух по сходинках униз

Аналіз економічного стану видавничої галузі, розпочатий Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів у 2008 році, на четвертий рік цієї роботи дозволяє зробити вже певні висновки відносно того, що представляє сьогодні українське книговидання з точки зору його «європейськості».

Українські книжкові реалії 2010-го

Аналіз «стану здоров’я» української книги, за винятком статистики друку, що ведеться Державною науковою установою «Книжкова палата України імені Івана Федорова», у 2010 році, як і в попередні роки, був справою лише Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Динаміка змін у видавничій сфері України в умовах кризи у І півріччі 2009 року

Упродовж І півріччя нинішнього року Правління УАВК вже тричі збирало з видавництв — провідних гравців на книжковому ринку України економічну інформацію щодо стану з веденням бізнесу.

Динаміка змін у видавничій сфері України в умовах кризи у І кварталі 2009 року

Правління Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів продовжує відслідковувати зміни, які відбуваються у видавничій галузі й на книжковому ринку України в умовах кризи. Перший аналітичний зріз було зроблено за січень - лютий 2009 року, нинішній - за результатами діяльності видавництв у І кварталі нинішнього року.

Динаміка змін у видавничій сфері в умовах кризи

Минуло два з половиною місяці нового, прогнозовано «кризового» 2009 року, і сьогодні вже, незважаючи на те, що для видавничої сфери цей період не особливо показовий, все ж можна говорити про певні тенденції та зміни в динаміці розвитку чи рецесії нашої з вами галузі.

Продаж книжок в Україні: наступні декілька років

The Fund for Central and East European Book Projects (CEEBP) в Амстердамі та Міжнародний фонд "Відродження" в Києві на протязі останніх декілька років працюють над поліпшенням інфраструктури книжкового ринку в Україні. На сьогодні зазначений проект доходить до свого фінального етапу, і було б доцільним відкрито підвести підсумки досягнень та, що є більш важливим, презентувати пройдені шляхи минулих років.

Гаарлем, квітень 2008 р.
Ґюс Схют
Остаться в живых

В современном мире все события прогнозируемы. Случайностей не бывает, все изначально заложено в алгоритм той или иной программы. Практически любые события можно просчитать наперед. Это - аксиома современного мира. Однако порой прогнозы не сбываются, но только по причине их… отсутствия. Например, не могут сбыться прогнозы, связанные с украинским книжным рынком. Причина банальна - за все годы независимости состояние национальной книги ни разу не вызвало в украинской власти желания выстроить стратегию ее развития и прогнозировать результаты реализации этой стратегии.

"Бумага и жизнь", № 1-2, 2008 г.
Александр Афонин
Купівля і продаж книжок в Україні

За даними останньої хвилі дослідження книжкового ринку "Покупці книжок в Україні", частка респондентів (у віці 15-59 років), що особисто купували принаймні 1 книжку протягом останніх 3 місяців, становила у червні 2007-го року 37%.

Міжнародний фонд "Відродження"
http://www.irf.kiev.ua/
Ірина Кучма
Посівна-2007. Що виросте?

Весна завжди хвилююча пора. Пора надій і сподівань, очікування чогось незвичайного, радісного. Для видавців України весна теж має свої особливості, принаймні останні десять років.

Сторiнки:12
НазадДо верху
  Колонка експерта  
Народний депутат Верховної Ради

Ярослав Кендзьор

10 лютого 2012 року, впродовж роботи Шостого скликання Верховної ради України Сергій Ківалов проголосив про своє звернення до Генерального прокурора України, голови Київської міської державної адміністрації про недопущення приватизації та незаконного захоплення приміщень книгарні "Сяйво книги", розташованих за адресою: місто Київ, вулиця Червоноармійська, 6.



  Український підручник  
Ексклюзивне інтерв’ю з Тетяною Харламовою про прокрустрове ложе для українських підручників
Тетяна Харламова - директор інформаційно-аналітичної агенції "Наш час". Працювала в системі Міністерства освіти 12 років, з них шість – на керівній посаді. Пані Тетяна була співавтором державного стандарту книжок, працювала відповідальним секретарем міністерських комісій. Впроваджувала набутий досвід як консультант проекту Світового банку "Рівний доступ до якісної освіти". Нині керує інформаційно-аналітичною агенцією. Останній здіснений проект – газета "Освіта/PRO".
Положення про всеукраїнський конкурс підручників для загальноосвітніх навчальних закладів


  Аналітика  
Стан української книги в межах І-го півріччя 2011 року
Результати нинішнього року, продемонстровані українським видавничим загалом, свідчать про відчайдушні й, поки що, досить безутішні його спроби повернути втрачене за роки кризи 2008–2010 років, оскільки заяви влади про кінець кризи в економіці України й початок нарощування обсягів ВВП і промислової продукції не знайшли ще свого підтвердження у книговиданні.
Видавництва та книготорговельні мережі. Хроніка відносин
Відповідно до Закону України «Про видавничу справу» видавнича справа включає в себе три суб’єкти - видавців, виготівників та розповсюджувачів видавничої продукції. З точки зору стратегії розвитку видавничого бізнесу ці три складові мусили б гармонійно співіснувати, допомагаючи одне одному в непростих кризових умовах. Однак…


  Законодавство  
Вступили в силу санитарные нормы для предприятий полиграфии
Вступают в силу Государственные санитарные нормы и правила для предприятий и организаций полиграфической промышленности, утвержденные приказом Минздрава от 19.12.2011 №932.
Постанова Верховної ради України Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження.
Зважаючи на те, що сьогодні у м. Києві та інших регіонах України відбувається виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження з приміщень, які вони займали на законних підставах упродовж десятків років, та з метою розвитку вітчизняної книговидавничої справи, створення сприятливих умов для друкованих засобів масової інформації, закладів культури, суб'єктів господарювання, що спеціалізуються на виданні, виготовленні та розповсюдженні книговидавничої продукції, Верховна Рада України постановляє:


  Мовою статистики  
Випуск нотних видань за видами музичних творів з 2004 році
Статистика експорту книг (код товару 4901100000) по країнах-експортерах в 2005 році








компьютерная помощь Реклама на UaBooks.info quetiapina Реклама на UaBooks.info Купить оптом офисную мебель в Киеве с установкой
MATRA PROGRAMME,
NETHERLANDS MINISTRY
OF FOREIGN AFFAIRS
Технологічна підтримка Activemedia